Operátor/ka výroby nárazníkov a strešných nosičov - Lozorno /ubytovanie, doprava z okolia - zadarmo/plat od 1000€ netto

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- výroba nárazníkov a strešných spojlerov
- vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie,
- montáž, vŕtanie, zváranie, opalovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekventovanie, kontrola, vedenie záznamov

Pracovný čas: 8 hod., práca na 3 zmeny

Ponúkaný plat

932 EUR

Upresnenie platových podmienok

932 EUR + mesačné bonusy maximálne do výšky 300 € (pred aj po skúšobnej dobe), mzda po skúšobnej dobe 1002€, nočné a víkendové príplatky

Benefity a ďalšie výhody

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ - ZADARMO:
1) Kuklov, Borský Sv. Jur, Sekule, Moravský Sv. Ján, Závod, Veľké Leváre, Malacky - Lozorno
2) Malé Leváre, Gajary, Kostolište, Jakubov, Záhorská Ves, Vysoká pri Morave, Zohor - Lozorno
3) Šaštín – Stráže, Malacky - Lozorno
4) Senica, Štefanov, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín Stráže, Čáry, Kúty - Lozorno
5) Cerová, Prievaly, Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jablonové - Lozorno

Zabezpečené: zaškolenie, týždenné zálohy, doprava - ZADARMO, ubytovanie – ZADARMO /v prípade absencií 8€/noc, stravovanie formou čipovej karty – stravné v hodnote 5,48€, pracovný odev a obuv, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

Získajte viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa,
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie