Ponúkame plný úväzok do kmeňového stavu - pozícia - výrobný pracovník NITRA/ 1300€ brutto, 13.plat, doprava aj ubytovanie

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta hľadáme Operátorov do výroby v automobilovom priemysle v Nitre s dopravou zo širokého okolia zdarma alebo aj s možnosťou ubytovania.

Staňte sa súčasťou nášho tímu.
Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.

Náplň práce:
- práca na výrobnej linke podľa určených procesov
- zameranie sa na kvalitu odvedenej práce
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií a štandardov

Nie je podmienkou predošlá skúsenosť s automobilovým priemyslom, všetko potrebné sa naučíte v TRÉNINGOVEJ AKADÉMII, kde Vás na pozíciu pripravia a vyškolia.

Pozícia je vhodná aj pre mužov aj ženy, pre páry.

Zmennosť:

8 hodinové zmeny , 2-zmenná prevádzka v budúcnosti prechod na 3-zmennú prevádzku
Požadujeme ochotu pracovať na zmeny počas 5-dňového zmenového režimu od pondelka do piatka.

Ubytovanie: je poskytnuté v príjemných ubytovacích zariadeniach s dostupnosťou dopravy do/z práce hneď od ubytovania. Párom vieme poskytnúť súkromie v 2 lôžkových izbách, a tiež vieme vyhovieť, aby ste mali rovnaké zmeny.

- zdarma zabezpečená doprava v rámci NITRY a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany

/ finančný príspevok na dopravu - ak nevyužívate zmluvnú dopravu

Priama registrácia:

Náborová kancelária - Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

1160 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky (brutto) základ: 1160,- Euro + 116,- Euro dochádzkový bonus /10%/ = 1276,- Euro Brutto + príplatky nočný, nadčas, víkend podľa Zákonníka práce.

Priemerná brutto mzda v rámci príplatkov 1276 - 1331,-E Práca v 2-zmennej prevádzke: 6-14, 14-22 /s predpokladom prechodu od jesene na 3 zmeny 22-6/ V prípade potrieb klienta aj nadčas.

Benefity a ďalšie výhody

Benefity:
-bezplatná doprava do 100 km alebo príspevok na dopravu 20€
-mesačný bonus vo výške od 0% do 15% v prepočte od 0€ do 143€
-13. plat
- odmena 100€ pri dosiahnutí pracovného výročia
-príspevok na DDS vo výške 3% (po skúšobnej dobe)
-zdarma životné a úrazové poistenie (po skúšobnej dobe)
-300€ ročne na rôzne benefity podľa vlastného výberu (zdravie, relax, šport...)
-odmena za odporúčanie nového kolegu
-výška príplatkov za nadčasy je vyššia ako vyžaduje zákon

Výhody:
- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- doprava zdarma zo širokého okolia
- ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou dopravou do a z práce
- zaškolenie na prácu - nepožadujeme prax
- čisté pracovné prostredie
- stravovanie len za 1€
- možnosť ďalšieho vzdelávania aj kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno