Kariéra EXPO

Hľadáš si prácu vo výrobe ? My hľadáme šikovných kolegov na kompletovanie výrobkov, s nástupným bonusom 500 € a s ponukou ubytovania !!

18.08.2022 ZOVOS - EKO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Čab 268, 951 24
Nitriansky kraj; Okres Nitra; Nitra
Pozícia / odvetvie: Izolatér, Montážnik, Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,85 EUR/hod.
- K základnej sadzbe je vyplácaná pohyblivá zložka mzdy do 15% + 30 € dochádzkový bonus + 13 plat
- základná mzda môže byť vyššia, v závislosti od skúseností, odbornej kvalifikácie a zručností.
- práca je na dve zmeny, rannú a poobednú, 7,5 hod. denne.
Termín nástupu do práce: od 16.9.2022
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2022
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- izolovanie a kompletovanie hotových kovových konštrukcií (ľahšie zámočnícke práce)

Benefity a ďalšie výhody:

- teplá strava priamo v areáli spoločnosti, doplatok 1,33 €
- zabezpečenie servisu pracovného oblečenia- 3 sady pracovné oblečenie,
- možnosť prémie za odporúčanie kandidáta na voľné pozície do výšky 250 €,
- príspevok na regeneráciu vo výške 100 €
- zaškolenie a zaučenie na uvedenej pracovnej pozícii,
- rôzne spoločné aktivity v priebehu roka.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- flexibilita, samostatnosť a pracovitosť
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci