Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zásobovač liniek v stabilnej spoločnosti so mzdou až 1100€/ mesiac! Zabezpečená firemná doprava ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Zodpovednosť za pravidelné dopĺňanie materiálu potrebného pre plynulé fungovanie výrobných liniek

- Uskladňovanie materiálu

- Starostlivosť za obalový materiál

- Príjem a výdaj materiálu do výroby

- Práca v pohybe

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 860€ (po 6. mesiacoch 890€) + Variabilná zložka mzdy až 15% + Zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Práca vhodná aj pre absolventov
- Čisté pracovné prostredie
- 15% variabilný bonus
- Dovolenková a Vianočná prémia vo výške spolu až 1300€
- Mimoriadna odmena za nadčasovú víkendovú zmenu 50€
- Bonus za odporučenie kandidáta až 150€
- Odmeny za zlepšovacie nápady
- Obedy a večere len za 0,69€
- Doprava ZDARMA zo širokého okolia
- Ubytovanie ZDARMA

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť

- Flexibilita

- Samostatnosť

- Pracovné skúsenosti výhodou, nie podmienkou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie