custom-banner

Pracovné miesta vo výrobe pre ženy na 2 zmeny

16.08.2022 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Areál Sihoť Park, Chocholná Velčice
Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Trenčín
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,78 EUR/hod.
5,78 Eur brutto/hod_Možnosť zárobku až do výšky 1300€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- rôzne pracovné pozície v oblasti výroby,
- práca na 2 zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

- firemná doprava zabezpečená z TN a NMnV
- variabilná zložka,
- dochádzkový bonus,
- cestovný príplatok / firemný autobus,
- príplatky za nadčas nad rámec zákonníka práce,
- náborový bonus 300,00 EUR (150 + 150 )

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosti vo výrobe,
- flexibilita,
- záujem o vzdelávanie v oblasti pracovnej pozície,
- zodpovedný prístup k práci,
- tímová práca.