Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor výroby so mzdou až 1070 €! Bonus za nástup až 150 €! Ubytovanie 6 mesiacov ZDARNA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame prácu v strojárskom priemysle pri obsluhe zváracích automatov, lisoch:
• obsluha lisovacích zariadení
• obsluha zváracích/nitovacích zariadení
• obsluha bodovacích zariadení
• obsluha kataforéznej linky
Práca na 3 zmeny.

Upresnenie platových podmienok

4,19 €/hod + 143 € Bonus + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- dlhodobá práca
- motivačná odmena až 143 €
- BONUS pri nástupe až 150 €
- rizikový príplatok
- stravné lístky
- zabezpečené ubytovanie prvých 6 mesiacov ZDARMA
- zabezpečená doprava
- možnosť pravidelných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou v strojárskom priemysle výhodou

- spoľahlivosť

- flexibilita

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie