Kariéra EXPO

Komunikatívny Kontrolór kvality pre mystery shopping projekty

17.08.2022 Petr Brož

Miesto práce: Trenčín, Trnava, Dunajská Streda, Bratislava, Senica, Nitra, Martin a Prievidza, Poprad, Prešov, Košice
Trnavský kraj; Bratislava, Okres Dunajská Streda, Košice, Okres Martin, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Prievidza, Okres Senica, Okres Trenčín
Pozícia / odvetvie: Kontrolór kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 25,00 EUR/hod.
Ponúkame honorár vo výške 25 Eur za kontrolu a spísanie formuláru. Za aký čas to stihnete je len na Vašej šikovnosti. :)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do tímu spoločnosti Tajný Hosť hľadáme zodpovedných záujemcov s veľmi dobrými vyjadrovacími schopnosťami a písomným prejavom.
Ak vás láka zaujímavá skúsenosť a zároveň chcete aj vy prispieť k zlepšeniu služieb, ozvite sa nám.

Benefity a ďalšie výhody:

Preplatenie nákladov na benzín vo výške 0,10€/km.
Flexibilný pracovný čas. Dátum a čas kontroly si určujete vy.

Pošlite Vaše CV na email alebo kliknutím na Reagovať na ponuku odošlite zobrazený formulár spolu s priloženým životopisom.
Vyhovujú uchádzači s autom (nie je to však podmienka), s výborným písomným prejavom a vyjadrovacími schopnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B