Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výroba automobilových svetlometov so mzdou až 1090€ mesačne! Firemná doprava a ubytovanie zo širokého okolia ZDARMA.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž svetlometov z jednotlivých dielov

- Jednoduchá kontrola funkčnosti a kvality hotových výrobkov

- Vykonávanie pravidelnej vizuálnej kontroly

- Balenie jednotlivých produktov

- Práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 810€ (po 6.mesiacoch 860€) + Variabilná zložka mzdy 15% + Príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- Dlhodobá práca vhodná aj pre ženy
- Navýšenie základnej mzdy po 6.mesiacoch na 860€
- Ročné prémie vo výške až 1300€
- Variabilný bonus až 15% (po 5. odpracovaných rokoch do výšky 18%)
- Mimoriadna odmena za nadčasovú víkendovú zmenu 50€
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Firemná doprava ZDARMA
- Ubytovanie ZDARMA
- Obedy a večere len za 0,69€
- Bonus za odporučenie kandidáta až 150€
- Odmeny za zlepšovacie nápady

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Flexibilita

- Ochota pracovať

- Manuálna zručnosť

- Dochvíľnosť

- Dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie