Kariéra EXPO

Asistentka predaja v predajni na pešej zóne Trenčianske Teplice/celoročne

04.10.2022 ART MINERAL
Miesto práce: Trenčianske Teplice - pešia zóna
Trenčiansky kraj; Okres Trenčín; Trenčianske Teplice
Pozícia / odvetvie: Obchodník, predajca, Odborný predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
Práca cez víkend v sobotu 6 a nedeľa 8 euro v čistom, cez týždeň 4 eurá v čistom plus benefit stravný lístok 5 euro a pri tržbe nad očakávanie mame príplatky/odmeny. Zácvik je platený samostatne cca 3dni.
V prípade záujmu možná aj brigáda, po dohovore alebo dohoda o práci, pracovná doba /pondelok až sobota 10:30 do 17:00 v nedeľu a sviatok 13:00 až 17:00 možnosť dohodnúť vždy služby dopredu. Od septembra do marca nedela a sviatky ZATVORENE. Vhodné aj pre študenta na vysokej škole.
Termín nástupu do práce: od 10.9.2022
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj v modernej a štýlovej predajni, darčeky a iné drobné predmety.
Obsluha zákazníka práca s pokladňou, všetko zaučíme !!! Keď máš prijemne vystupovanie, a si zodpovedna radi ta privítame na pohovore. Životopis prosím zasielajte na email: email

Benefity a ďalšie výhody:

Výplata každý týždeň, priplatok na stravu, príplatky !!! vikendy priplatky aj sviatky !!!

Informácie pre uchádzača:

Životopis posielajte na email alebo volajte 0903677877
Nastúp možný ihned...

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno

praca s ludmi , komunikacia so zakaznikom, prijemné vystupovanie.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

skvela firma v prijemnom prostredi...

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.

Adresa:

ART MINERAL
L.FULLU 18
BRATISLAVA
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Robert Prohacka
Kupelna, Trencianske Teplice, 914 51, Slovenská republika
Tel: 0903677877

Iné možnosti práce