Operátor výroby s UBYTOVANÍM a DOPRAVOU ZADARMO

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame stabilnú prácu v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v Lozorne s dopravou zadarmo a príspevkom na ubytovanie. Zašlite nám váš životopis a staňte sa súčasťou celého procesu výroby palivových nádrží do automobilov.

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha automatizovaného stroja
- vkladanie komponentov a súčiastok
- orezávanie a príprava nádrží na proces chladenia

Práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke s voľnými víkendami.

DOPRAVA zabezpečená zo smerov:

1. Senica - Čáčov- Dojč - Rázcestie obec Štefanov - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Lozorno

Benefity a ďalšie výhody:

- doprava zadarmo v rámci Záhoria
- príspevok na ubytovanie (platí aj na vlastné bývanie)
- motivujúce finančné ohodnotenie (5,36€/h + výkonostný bonus 100€ + dochádzkový bonus 80€ + príplatky + prípevok na ubytovanie)
- množstvo odmien a finančných benefitov
- výhodné a chutné stravovanie priamo na pracovisku
- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- príspevky k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohrome, úmrtí a pod.
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Všeobecne požadované znalosti:

- fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
- prax vo výrobnom prostredí

Podmienkou zaradenia do výberového procesu je zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie