#TsmeMy

    Trainee pre TV & Entertainment Tribe

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Náš tribe TV & Entertainment je v rámci Slovak Telekomu a T-Mobile CZ zodpovedný za všetky televízne služby a technológie. Navrhuje, dizajnuje, vyvíja, nasadzuje a prevádzkuje všetky naše TV služby tak, aby sme poskytovali moderné a atraktívne služby na tých najnovších technológiách. Aplikujeme agilné metódy práce.

    Čo budete robiť

    • Hľadáme šikovného študenta, ktorý ma chuť podieľať sa s nami na vývoji atraktívnych televíznych služieb
    • Pole Vašej budúcej pôsobnosti nie je nijak obmedzené. Ak máte vášeň pre programovanie a React JS Vám nie je cudzí, môžete sa mrknúť na smart TV, web či mobilné apky.  Ak sa vidíte viac v sieťach, budete mať šancu sa realizovať v oblasti najmodernejších CDN technológií a testovať najnovšie svetové trendy v našich laboratóriách. Ak sa chcete realizovať testovania, automatizácie testov či sa pozrieť na zúbky protokolom a ich špecifikám, zapojíme Vás do  projektov, kde nadobudnete cenné praktické skúsenosti pre svoj ďalší profesný život.
    • Angličtinu u nás potrénujete tiež, bez nej sa nezaobídete v komunikácii s našimi partnermi.
    • Ak ale máte ešte inú ideu, na čo by ste sa chceli zamerať, skočte k nám na kávu a verím že nájdeme spoločnú reč.

    Čo očakávame

    • štúdium vysokej školy s IT zameraním
    • analytické myselnie
    • samostatnosť
    • spolupracujeme v rámci tímu aj celej spoločnosti vo veľmi priateľskom a otvorenom duchu, preto by sme uvítali nového kolegu, ktorý by do tejto našej firemnej kultúry zapadol :)

    PS: vodičské oprávnenie skupiny B nepotrebujete, chodíme na kolobežkách :)

    Čo vám ponúkame

    • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domova, aby ste mohli zladiť prácu so školou
    • Zamestnanecký paušál
    • Mobil
    • Zľavy na služby a produkty našich partnerov. Zľavy na masáže, hotely alebo napríklad MultiSport kartu
    • Možnosti profesijného a osobného rozvoja
    • Kurzy v našej T-Univerzite, koučing…

    Ponúkaný plat

    6 - 7 EUR

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!