Projektový manažér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1600 - 2000 EUR
    Mzda závislá od skúseností uchádzača. Ďalšie informácie na osobnom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.9.2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Koordinácia projektov, projektovaných aktivít a úloh po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke.
- Kontrola procesu realizácie projektu z hľadiska realizácie, obsahu, nákladov, kvality a termínov.
- Vykonávanie projektových aktivít, monitorovanie ich progresu a riadenie.
- Aktívne sledovanie a pravidelné reportovanie pre plnenie plánovaných prác v projekte.
- Návrhy aj aplikácia riešenia na elimináciu projektových rizík.
- Zostavovanie organizačnej štruktúry projektu, plánu aktivít, delegovanie úloh a ostatných členov projektového tímu.
- Vedenie administratívy a dokumentácie (projektová dokumentácia, prezenčné listiny, vyúčtovania, plnenie aktivít) v zmysle projektových metodík a evidencia technických úprav a zmien počas realizácie projektu.
- Plánovanie a sledovanie rozvoja projektu.
- Interná a externá komunikácia, implementácia a hodnotenie projektu.
- Negociácia a komunikácia so subdodávateľmi.
- Príprava zmlúv a zmluvných vzťahov.
- Organizácia pracovných stretnutí, prezentácií a seminárov k projektom.
- Účasť na projektových stretnutiach a prezentáciách.
- Spracovanie, sledovanie, analýza a vyhodnotenie požiadaviek zákazníka.
- Vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov.
- Komunikácia a priebežná negociácia s externými dodávateľmi projektu počas realizácie a podľa stanovených zmluvných podmienok.
- Reportovanie obchodných a projektových výsledkov v zmysle stanovených obchodných a technických parametrov a cieľov.

Benefity a ďalšie výhody:

Mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo, možnosť vzdelávania a odborný rast.

Všeobecne požadované znalosti:

Technické vzdelanie aspoň v jednom odbore, energetika, automatizácia, elektrotechnika, tepelná energetika, strojárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B1

Iné znalosti:

AutoCAD, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word