Kariéra EXPO
custom-banner

Elektromontér v stabilnej spoločnosti na 2 zmeny Dolné hony Nitra

12.08.2022 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolné Hony 7, Nitra
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Okres Nitra; Nitra
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika; Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1236 EUR
1236€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž a oprava elektrických častí a zostáv do strojov,
- nastavovanie a skúšanie finálnych strojov,
- vykonávanie skúšky funkčnosti strojov,
- označovanie strojov bezpečnostnými nálepkami,
- vykonávanie drobných elektrikárskych opráv,
- obsluha žeriavu a viazanie bremien,
- dodržiavať pokyny a pracovať pod dohľadom skúsených nadriadených

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti s kariérnym postupom,
- pridelenie zodpovedného pracovníka na zaučenie a zoznámenie sa s firmou,
- práca na 2 zmeny,
- príspevok na ubytovanie,
- príspevok na dopravu za každú odpracovanú sobotu, nedeľu a sviatok,
- príspevok na dochádzanie,
- 13ty a 14ty plat,
- závodné stravovanie - zabezpečené raňajky, obed a večere - 3 nápoje denne zadarmo,
- jednorázové príspevky pri pracovných jubileách,
- príspevok na individuálnu regeneráciu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- stredné odborné vzdelanie technického smeru,
- osvedčenie min. §21,
- čítanie a používanie elektrotechnickej dokumentácie,
- meranie elektrických veličín, parametrov a vyhodnocovanie nameraných hodnôt,
- znalosť práce s PC a s príslušnými programami,
- schopnosť pracovať v tíme,
Hľadáme spoľahlivých, zručných a šikovných pracovníkov s praktickým myslením.