Hľadáme šikovné zdravotné sestry na kliniku estetickej medicíny (Ref.č.041/HC/SKM310/2022)

11.08.2022 STARSTAFF, s. r. o. - STARSTAFF, s. r. o. - SKMHC

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 11.9.2022
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca s najmodernejšími prístrojmi na trhu
- asistencia lekárovi pri zákroku
- príprava, sterilizácia inštrumentov
- samostatné vykonávanie ošetrenia tváre, tela
- kontakt s klientom.

Benefity a ďalšie výhody:

*Intenzívne vzdelávanie
*DDP
*ošetrenia tvárové, telové
*voľné víkendy, sviatky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno