Prijmeme ADMIN-ky - práca so skenerom aj počítačom /Galanta-Gáň / doprava,ubytovanie ZDARMA

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Galanta
Okres Galanta - Gáň

Pozícia / odvetvie

Administratívny pracovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia:

Administratívny pracovník skladu:

Náplň práce:

- práca s ručným skenerom
- práca s počítačom - základná administratíva, evidencia skladového materiálu a pod.
- zodpovednosť za skontrolovaný tovar
- komunikácia s ostatným tímom v sklade
- dodržiavanie pravidiel nastavených v rámci skladu

Ponúkaný plat:

Hodinovka: 6,96€/hod brutto

- práca na 3 zmeny / 8 hodinový pracovný režim
- stravné lístky 5,48€ bez zrážky - plne hradené zamestnávateľom

Doprava zabezpečená ZADARMO:

- Šaľa,Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa - Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Pezinok, Viničné, Senec, Boldog, Réca, Veľký Grob, Pusté Úľany, Nový Dvor
- Galanta
- Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby
- Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo
- Kralova pri Senci, Jelka, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Košúty, Malá Mača, Veľká Mača, Gáň

UBYTOVANIE: Galanta - hradené zamestnávateľom, bez zrážky zo mzdy.

Priama registrácia záujemcov:

0908961969 - Náborová kancelária - Mgr. Mia Valentíny, PhD.
0800500502 - Bezplatná linka

Ponúkaný plat

936 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat: 5,74 €/ hod brutto Mesačná mzda brutto: 936€ brutto + príplatok za prácu v noci - 1,43€/hod., sviatok - 100% priemernej mzdy za hodinu, príplatok za prácu sobotu - 1,79€ za hod., príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€ za hod. Hodnota stravného 4,50€ / deň

Benefity a ďalšie výhody

ubytovanie a doprava do práce ZADARMO
týždenné zálohy
starostlivosť koordinátora
ubytovanie zdarma
doprava zdarma
stravné hradené v plnej výške

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno