Technik/ technička obsluhy (kurič/-ka) - do skupiny ENGIE (E_DE_BA_10/2022)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava; Pezinok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovnou náplňou na tejto pozícii je najmä:
• obsluha tepelno-energetických zariadení prevádzky v rozsahu príslušných oprávnení (kotle, výmenníky, plynové energetické zariadenia);
• obsluha TNS (tlakových nádob stabilných), čerpadiel, menšie údržbárske práce;
• hlásenie zistených porúch na tepelno-energetických zariadeniach a rozvodoch;
• dodržiavanie platných miestnych prevádzkových predpisov pre jednotlivé tepelno-energetické zariadenia;
• dodržiavanie ustanovení príslušných zákonov a noriem, ako aj ostatnej súvisiacej legislatívy BOZP a PO;
• spolupráca na odstraňovaní havarijných stavov.

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

* Uvedená výška základnej mesačnej mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy.
Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vaše životopisy starostlivo posúdime a s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
technického smeru

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• prax na podobnej pozícii, nie je však nevyhnutnou podmienkou;
• kuričský preukaz nie je podmienkou;
• proaktívny prístup k práci, chuť učiť sa;
• schopnosť komunikácie so zákazníkom;
• analytické myslenie;
• samostatnosť, ale aj ochota spolupracovať s tímom;
• adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti;
• hospodárnosť, trpezlivosť, nadhľad, komunikatívnosť, serióznosť.

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!