Príprava projektov v oblasti Facility manažmentu (E_DOC_36/2022)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho mladého, dynamického a priateľského kolektívu obchodného oddelenia hľadáme Teba – človeka s pozitívnym a proaktívnym prístupom, so záujmom učiť sa nové veci, obchodným zmýšľaním a chuťou hľadať riešenia a neustále sa zlepšovať. Vzdelanie, prípadne odborné znalosti v technickej problematike (prevádzka budov/ technické zariadenia budov/ elektroinštalácie) sú výhodou.
Ak si sa v tomto popise našiel, daj nám o sebe vedieť a radi ťa začleníme do nášho tímu.

Čo budeš robiť v rámci svojej práce?
• samostatne pripravovať ponuky, cenové kalkulácie a technické špecifikácie v odbore facility manažmentu (správy a prevádzky nehnuteľností a technologických zariadení);
• analyzovať súťažné podklady a technickú dokumentáciu;
• komplexne spracovávať ponuky (dokumentačnú a cenovú časť) a kompletizovať ich podľa súťažných podkladov;
• komunikovať so subdodávateľmi a analyzovať ich ponuky;
• zúčastňovať sa obhliadok nehnuteľností v teréne;
• budeš zodpovedať za kalkuláciu celej zákazky;
• budeš zodpovedať za správne a včasné odovzdanie ponuky, sledovať ponukové konanie až do rozhodnutia o zákazke a aktívne participovať na jeho priebehu;
• spolu s obchodníkmi sa zúčastňovať na obchodných rokovaniach a prezentáciách spoločnosti, poskytovať odborné poradenstvo pri obchodno-technických rokovaniach;
• pripravovať zmluvy v spolupráci s realizačnými oddeleniami a úsekmi;
• pripravovať a kompletizovať podklady pre odovzdanie zákazky realizačnému tímu;
• spolupracovať s realizačnými oddeleniami a úsekmi;
• pripravovať prezentačné materiály pre obchodné účely;
• vykonávať administratívne práce súvisiace s agendou obchodného oddelenia.

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

* Uvedená výška základnej mesačnej mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy.
Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru a odborné znalosti v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• pružný pracovný čas;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vaše životopisy starostlivo posúdime a s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Technické vzdelanie výhodou (TZB/energetika/elektrotechnika a pod.)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• stredne pokročilá znalosť anglického jazyka (schopnosť písomne a ústne komunikovať) je podmienkou;
• odborné znalosti alebo skúsenosti v technickej problematike (prevádzka budov/ technické zariadenia budov/ elektroinštalácie) sú výhodou;
• prax v oblasti prípravy cenových ponúk pre facility manažment je výhodou;
• znalosť práce s AutoCAD a/ alebo Photoshop je výhodou;
• skúsenosť s vykonávaním administratívnych prác (napr. príprava dokumentov a zmlúv);
• pozitívny, proaktívny prístup k životu a aby ťa práca bavila;
• tímový hráč;
• technické myslenie;
• spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť;
• schopnosť analyticky pristupovať k zákazkám a situáciám;
• obchodné zručnosti a zmýšľanie;
• komunikačné a organizačné zručnosti;
• zmysel pre detaily a zároveň schopnosť myslieť komplexne a v súvislostiach, chuť hľadať riešenia ako sa dá situácia vyriešiť;
• schopnosť samostatného rozhodovania sa;
• flexibilita.

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!