Príprava projektov v oblasti elektroinštalácií a energetiky (E_DOC_24/2022)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre podporu našich expandujúcich obchodných aktivít hľadáme samostatného uchádzača so znalosťami v odbore elektroinštalácií, elektroenergetiky alebo obnoviteľných zdrojov energie s pozitívnym s prístupom, obchodným zmýšľaním, chuťou hľadať riešenia a neustále sa zlepšovať.
Pozícia je vhodná aj pre aktívneho absolventa.

Tvojou pracovnou náplňou bude najmä:
• samostatne pripravovať ponuky, cenové kalkulácie, technické špecifikácie v odbore elektroinštalácie, elektroenergetiky a obnoviteľných zdrojov energie;
• analyzovať projektovú dokumentáciu, výkazy materiálov a prác;
• komunikovať so subdodávateľmi;
• tvoriť a navrhovať riešenia a opatrenia podľa požiadaviek zákazníka;
• zúčastňovať sa na obchodných rokovaniach a prezentáciách spoločnosti spolu s obchodníkmi, poskytovať technické poradenstvo pri obchodno-technických rokovaniach;
• zúčastňovať sa obhliadok objektov pred a počas realizácie;
• koordinovať svoje aktivity s projektovým manažérom a realizačným tímom;
• pripravovať zmluvy v spolupráci s realizačnými oddeleniami a úsekmi.

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

* Uvedená výška základnej mesačnej mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy.
Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru a odborné znalosti v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• pružný pracovný čas;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vaše životopisy starostlivo posúdime a s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

AutoCAD, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• znalosti v odbore elektroinštalácií, elektroenergetiky alebo obnoviteľných zdrojov energie;
• technické myslenie a veľmi dobrá orientácia v technickej problematike;
• tímový hráč;
• chuť hľadať riešenia, komplexné myslenie a pozitívny, proaktívny prístup k práci a životu;
• spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť;
• flexibilita.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre mladistvého

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!