Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca na živnosť a bonusy za nadčasy! Pracuj ako operátor CNC a NC strojov s možnou hodinovou mzdou až 9,50€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta obsadzujeme voľné pracovné miesta na živnosť.
Náplňou práce je :

- obsluha NC a CNC strojov

- obrábanie strojných súčiastok na CNC a NC strojoch

- obsluha stroja

- kontrolné práce

- údržba stroja

Upresnenie platových podmienok

od 8,5€/ hod + príplatky za nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

- ubytovanie
- stabilná práca

Bonusové príplatky za nadčasy:
Za každú odpracovanú nadčasovú zmenu 11,25 h. + 25 €
Za 3 a viac odpracovaných nadčasových zmien= za každú zmenu +30 €

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s CNC a NC strojmi výhodou

- skúsenosť s posuvným meradlom

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie