Kariéra EXPO

Asistentka pre zahraničný obchod

07.10.2022 ELPRAM, s.r.o.
Miesto práce: ELPRAM, s. r. o., Martina Rázusa 23A, 010 01 Žilina
Žilinský kraj; Žilina
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Žilinská firma ELPRAM, s.r.o. príjme pracovníčku na vybavovanie administratívy v nemeckom jazyku. Práca bude vykonávaná na území Slovenskej republiky s pravidelnými služobnými cestami do Rakúska a Nemeckej republiky. Záujemcovia o danú pracovnú pozíciu nás môžu kontaktovať na t. č.: 0910 165 235, volať v pracovných dňoch od 8.30 do 15.00 hod. Svoje životopisy môžu poslať na email alebo prostredníctvom formuláru po kliknutí na tlačidlo Reagovať na ponuku.

Benefity a ďalšie výhody:

práca v malom kolektíve, zamestnanecké odmeny

Informácie pre uchádzača:

osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

Osobnostné predpoklady a zručnosti: flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, lojálnosť, spoločenské vystupovanie, schopnosť komunikácie v nemeckom jazyku

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

elektroinštalačné práce

Oblasť pôsobenia:

Elektrická inštalácia

Adresa:

ELPRAM, s.r.o.
Martina Rázusa 23A
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Zdenka Urbancová
Martina Rázusa 23A, Žilina, 010 01, Slovenská republika
Tel: +421910165235

Iné možnosti práce