Sestra - vnútorné lekárstvo - Nemocnica Košice

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ efektívne poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti podľa ošetrovateľských štandardov, * v príjemnom prostredí budete samostatne alebo pod dohľadom vykonávať výkony zodpovedajúce Vami dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.

Ponúkaný plat

1008 - 1246 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok ◦ variabilná zložka mzdy ◦ motivačná odmena ◦ príplatok za zmenovú prevádzku ◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti ◦ odmeny pri životných jubileách a odchode do starobného dôchodku ◦ teambuildingové aktivity pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, všeobecná sestra

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno