Elektrikár v JE Mochovce

29.07.2022 iWorkTech s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Jadrová Elektráreň Mochovce
Okres Krupina, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom; Levice, Nitra, Vráble, Želiezovce
Pozícia / odvetvie: Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Elektrikár §21 a viac - sadzba od 10€/h, po skúšobnej dobe (1 mesiac) navýšenie hodinovej sadzby.
Pre firmy s 3 a viac pracovníkmi sú osobité podmienky.
Viac info na: +421903544438
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2022
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme pracovníkov na elektrikárske práce v JE Mochovce. Jedná sa o prácu na živnosť, s nástupom možným ihneď.

Požadovaná odborná spôsobilosť: Elektrikár §21 a viac

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť čerpania záloh
Možnosť požiadať o predčasné úhrady faktúr

Informácie pre uchádzača:

Svoje žiadosti posielajte alebo bližšie informácie na:

0903 544 438

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno