Servisný technik pre tepelné čerpadla, kúrenie-vetranie-chladenie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 - 1800 EUR
    Ponúkaný plat : Od 1200 € - 1800 € plus výkonnostne bonusy . Výška mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností a osvedčení.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 31.1.2024

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- inštalácia tepelných čerpadiel – spustenie do prevádzky
- montáž rekuperácie vzduchu a chladenia
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby vykurovacích sústav
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch
- poskytovanie spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
- komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami zariadení
- zisťovanie a odstraňovanie príčin porúch na zariadeniach

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilné miesto v modernej a prosperujúcej spoločnosti
- kvalitné pracovné oblečenie
- firemné auto
- firemný mobil
- firemné zľavy na produkty
- školenia, osvedčenia a certifikáty.
-zaujímavé finančne ohodnotenie

Informácie pre uchádzača:

Poprosíme životopis poslať s fotografiou.

Všeobecne požadované znalosti:

Odborné predpoklady:
• odborné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky - § 22 vyhl. MPSVR SR Vyhláška č. 508/2009 Z. z. je PODMIENKOU
• Znalosť hydraulických schém zapojenia vykurovacích systémov
• orientácia v elektro-schémach a výkresovej dokumentácii.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B, B1