Zdravotné asistentky, práca v domácnosti, Nemecko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2450 EUR
    160€/deň, resp. 3360€ za 3 týždňový turnus.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.8.2022

Hľadáme zdravotníckych asistentov/ zdravotné sestry do Nemecka k pacientom v domácnosti.
Ide o starostlivosť o 1 pacienta, pracuje sa v 12 hodinových zmenách a na 3 týždňové turnusy.
Náplň práce:
Osobná hygiena, transfer, polohovanie, kŕmenie PEG sondou, podávanie liekov, ošetrenie dekubity, používanie inkontinenčných pomôcok, a pod.
V prípade nedostatočných skúsenosti radi vás zaškolíme.

Plat: 160€/deň + hradené cestovné.
Nástup: 15. augusta 2022 / 5.9.2022

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie je zabezpečené mimo bytu pacienta, hradené nemeckou agentúrou.
Cestovné je zabezpečené a zadarmo, pri individuálnej preprave platíme 200€ na obe cesty.

Informácie pre uchádzača:

Pre záujem volajte na 0905 231 504, alebo nechajte nám odkaz mailom na email, a nezabudnite nechať nám svoj telefonický kontakt.

Všeobecne požadované znalosti:

Vyžaduje sa ukončená zdravotná škola v odbore zdravotnícky asistent, praktická sestra, všeobecná sestra a pod.
Vodičský preukaz -výhodou

Eventuálne opatrovateľský kurz a skúsenosti s ťažkými stavmi na iné pracovné miesta.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno