Odborná asistentka predaja - BRIGÁDA - mzda 6,50 EUR / hod. - možnosť získania TPP

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    OC NIVY, Bratislava, Mlynské Nivy 5A
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    6,50 EUR/hod.
    Navyše ku mzde:
    + meninové benefity
    + narodeninové benefity
    + vianočné benefity
    + každomesačné odmeny podľa výsledkov (súťaž o najlepšiu asistentku). Každý mesiac vyhráva podľa dvoch kritérií najlepšia asistentka jednu finančnú odmenu a jednu vecnú cenu (výrobky značky Spa Ceylon) - takže je možnosť získať aj obe odmeny v každom mesiaci.
    Zobraziť viac
  • Termín nástupu do práce:

Brigáda na 2 - 4 mesiace, po vzájomnej dohode a obojstrannom záujme možnosť získania trvalého pracovného pomeru.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- predaj a poradenstvo v oblasti prírodnej kozmetiky (www.spaceylon.sk) so zameraním na starostlivosť o telo, pleť a vlasy
- komunikácia so zákazníkmi, informovanie zákazníka o zložení a účinkoch produktov
- práca s pokladňou
- starostlivosť o chod, vzhľad a čistotu predajne
- účasť na promo akciách značky
- podieľanie sa na prezentácii predajne a produktov na sociálnych sieťach, tvorba vizuálnych podkladov

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- dobré skúsenosti so zákazníckym servisom
- orientácia na zákazníka, komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- záujem o oblasť kozmetiky
- angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou
- záujem o vzdelávanie v oblasti produktových radov
- skúsenosti v oblasti práce s kozmetikou výhodou

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:

- bonusový / odmenový systém, produktový motivačný systém
- bohaté zamestnanecké výhody / zľavy
- meninové benefity
- narodeninové benefity
- vianočné benefity

Informácie pre uchádzača:

Životopisy v slovenskom jazyku a s fotografiou posielajte priamo na email alebo prostredníctvom formuláru, kliknutím na tlačidlo Reagovať na ponuku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

anglický jazyk a prax v obchode s kozmetikou výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno