PRACUJ AKO OPERÁTOR/KA VÝROBY S MESAČNÝM ZÁROBKOM AŽ 1250€ /UBYTOVANIE ZADARMO, DOPRAVA ZABEZPEČENÁ/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby:
- výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky
- montáž dielov, obsluha montážnej linky
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke (aj nočné zmeny)
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
Vodič VZV:
- súčasťou práce je aj ručná manipulácia s materiálom v sklade, presun pomocou paletového
vozíka
- zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky
materiálom
- zúčastňovanie sa pravidelných inventúr
- zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu
- zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu

Ponúkaný plat

797 - 845 EUR

Upresnenie platových podmienok

- výkonnostný, dochádzkový bonus - 17% Základnej mzdy - (130€)
- mesačná dochádzková odmena 100€
- príplatok za prácu v noci - 40% minimálnej hodinovej mzdy
- príplatok za prácu v sobotu - 50% minimálnej hodinovej mzdy
- príplatok za prácu v nedeľu - 100% minimálnej hodinovej mzdy
- príplatok za nadčas cez víkend - 50% priemerného hodinového zárobku
- príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
- príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku

Spolu mzda – 1 050,-€ až 1 250,-€ brutto / mesiac t.j. 850,-€ až 950,-€ / netto

Benefity a ďalšie výhody

- BEZPLATNÝ právny a sociálny servis (exekúcie, ktoré nepocítite...)
- BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky
- sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- Zľavy u vybraných partnerov - datart.sk a hej.sk vo výške 0 -15% z uvedených cien
- možnosť čerpanie záloh
- celodenná starostlivosť koordinátorom

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Každý zamestnanec musí zvládnuť jednoduchý test pozornosti a zloženie konštrukcie
autosedačky podľa pokynov trénera. Uchádzačovi bude vysvetlený postup skladania a
tréner sleduje či sa zamestnanec riadi postupom ktorý mu vysvetlil tréner a zároveň
sleduje či je zamestnanec manuálne zručný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať na smeny
- manuálna zručnosť
- pravidelná dochádzka
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie