HR koordinátor- Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* zodpovednosť za personálnu agendu útvaru ĽZ, vrátane prípravy, evidencie a aktualizácie dokumentov pracovnoprávneho charakteru * vedenie a aktualizovanie databázy osobných a ostatných údajov zamestnancov * príprava podkladov pre mzdy * správa databázy zamestnaneckých benefitov * spolupodieľanie sa na ďalších aktivitách a projektoch útvaru ĽZ * koordinovanie vzdelávacích aktivít * nábor zamestnancov Kandidát by mal mať * Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, * Empatická komunikácia * Flexibilita * Logické myslenie, dôslednosť, systematickosť * Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) * Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať * schopnosť pochopiť a promptne riešiť požiadavky klienta * dôslednosť a zodpovednosť * Znalosť pracovného práva, znalosť legislatívy v oblasti zdravotníctva výhodou, * Skúsenosti s pracovno-právnou legislatívou

Ponúkaný plat

1100 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, vyplňte formulár a pripojte svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie