Technologický manažer (Supervízor Technológie výroby Elektromotorov)

05.09.2022 Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.
Miesto práce: Priemyselná 4600/1,
01841 Dubnica nad Váhom - Ilava, Slovensko

Okres Ilava; Dubnica nad Váhom, Ilava
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika; Elektrotechnik, Finančný manažér, Marketingový manažér, Obchodný manažér, Office manažér, Operátor strojov a zariadení, Technológ, Vedúci výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1321013 - Riadiaci pracovník (manažér) v elektrotechnickej výrobe

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Náplň práce:  zodpovednosť za riadenie sekcie technológie výroby s cieľom zvýšenia plynulosti výrobného procesu a kvality
 zodpovednosť za transfer testovacích technológii zo sesterskej spoločnosti v Číne
 transfer, preklad a implementácia dokumentácie a SW z čínštiny do anglického jazyka.
 zodpovednosť za výrobné systémy elektromotorov v NPI fáze
 zodpovednosť za plynulý chod výroby, identifikovanie a analýzu problémov spolu s návrhom riešení a prípravy plánov
 príprava a správa technickej dokumentácie, pracovných inštrukcií a postupov
 zodpovednosť za zabezpečenie úspešnej implementácie technologických zmien vo výrobnom procese
 zabezpečovanie priamej komunikácie s výrobou, kvalitou a vývojom
 vypracovanie plánu technologických zlepšení a kontrolného plánu, implementácia zmenových konaní
 zabezpečenie technologickej podpory pri nábehu nových výrobkov
 špecifikácia náradia a zariadení
 koordinácia, riadenie a motivovanie podriadených pracovníkov
 komunikácia so zahraničím, interná komunikácia s oddeleniami
 dodržiavanie interných a externých predpisov v oblasti manažérstva kvality, životného prostredia a BOZP
 optimalizácia procesov a plnenie stanovených cieľov
 kooperácia pri zmenách a návrhoch systému kvality

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 300 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Prax: aspoň 5 rokov

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie

Cudzí jazyk: čínsky (mandarínčina) vysoká – vysoká C1 a C2

Ďalšie požiadavky plynula komunikácia v čínskom jazyku je nevyhnutnosťou! znalosť technologických a výrobných procesov a súvisiacich operácií  znalosť procesov technológie, plánovania, výroby, kvality a testovania  manažérske zručnosti, technické a analytické myslenie, rozhodnosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť, komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť viesť ľudí

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Iné možnosti práce