Programátor PLC

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.29.03.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    * Softwarové riešenia pre projekty
    * Programovanie PLC (Beckhoff a Siemens) a systémov HMI strojov a zariadení
    * Práca v medzinárodnom tíme na vývojových projektoch
    * Vytvorenie softwarovej dokumentácie, komunikácia medzi riadiacimi jednotkami a inými mechatronickými systémami
    * Implementácia rozhraní k riadiacim systémom vyššej úrovne (MES)

    Ponúkaný plat

    2100 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    konečná mzda závisí od skúsenosti uchádzača

    Benefity a ďalšie výhody

    * práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti v hi-tech oblasti
    * 13-ty plat, rozdelený na dovolenkové a vianočné obdobie
    * profesný rast
    * jazykové a iné vzdelávanie
    * príspevky zo sociálneho fondu
    * zabezpečene stravovania
    * team buildingy
    * firemné akcie
    * po zaškolení na centrále: práca z homeoffice

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    * Skúsenosti s programovaním PLC
    * JIRA, Git, Siemens – TIA portal, SCADA
    * Výhodou sú aj skúsenosti s objektovým programovaním (OOP) podľa IEC-61131-3
    * Záujem o agilné vývojové metódy ako SCRUM
    * Tímová práca, vysoká miera zodpovednosti
    * Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
    * Ochota pravidelných zahraničných ciest

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Martina Rostášová
    Tel: +421 907 501 624

    Reaguj na ponuku