Kariéra EXPO
custom-banner

Aplikačný inžinier (CNC) (Ref. č.: 1-10-40650)

04.10.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj; Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 - 2200 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame pracovnú pozíciu Aplikačného inžiniera CNC strojov, ktorá Vám umožní cestovať za zákazníkmi za hranice Slovenska! Ak máte skúsenosť v programovaní/ s prevádzkou frézovacích technológií, radi privítame Váš životopis a predstavíme pozíciu bližšie.

Pracovná náplň je nasledovná:

- Vyhodnotenie požiadaviek zákazníka a definovanie optimálneho riešenia pre zákazníka pomocou produktov spoločnosti vrátane návrhu upínania, výberu rezných nástrojov, definovania procesu obrábania (rezné rýchlosti a pod.)
- Poskytnutie praktických skúsenosti v oblasti CNC rezania kovov
- Podpora predaja v predpredajných aktivitách (technický pre-sales)
- Predviesť stroj a jeho funkcie zákazníkom počas predpredajných/výstavných aktivít
- Cestovanie vrátane Európy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky:
- Technické vzdelanie
- Minimálne 2 roky skúseností s prevádzkou a programovaním frézovacích technológií
- Znalosť Anglického jazyka je Výhodou! Podmienkou je ale ochota sa naučiť alebo si anglický jazyk zdokonalovať, nakoľko sa jedná o medzinárodnú spoločnosť
- Znalosť CAD/CAM je Výhodou
- Ochota cestovať do zahraničia v rámci Európy
- Time management
- Tímový hráč
- Dobré komunikačné a koordinačné schopnosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.