Predavač v Bratislave - OC Aupark - TPP 30 h/týž. (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Einsteinova 18, 851 01 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi pracujete v čistom prostredí? Robíme všetko preto, aby sa všetci v našich predajniach cítili príjemne, za čím je kopec roboty.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• práca s tovarom - dokladanie, kontrola záruk, tvorba cenoviek, inventúra
• poradenstvo zákazníkom
• práca na pokladni
• príprava marketingových kampaní
• aktívne využívanie smartfónu, tabletu a PC pri práci

Na rôznych vzdelávacích aktivitách Vás naučíme, ako odborne a profesionálne poradiť našim zákazníkom.

Ponúkaný plat

710 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mesačná mzda od 710 € (pri úväzku 30 h/týž.) + provízia z predaja
(Pri úväzku 40 h/týž. – 946 €)

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
• pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme Vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
• sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
• mesačný príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy, keďže nám záleží na Vašej budúcnosti
• finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime Vašu lojalitu
• kafetéria systém a zľavy u obchodných partnerov
• MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
• firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• interné súťaže o zaujímavé ceny
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené stredoškolské vzdelanie
• zapálenie pre prácu v obchode, prax je výhodou
• pro-zákaznícke správanie, príjemné a ústretové vystupovanie
• chuť učiť sa a byť otvorený inováciám a zmenám
• pripravenosť na manuálnu prácu
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• tímovosť a ochotu vypomôcť v prípade potreby na iných predajniach
• základnú znalosť práce s PC

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno