Kuchár/ka, pizér, čašník/čka, barman/ka, kozmetička a masér/ka, recepčná/ý, cukrár/ka, domovník a iné ...

18.01.2019 Agentúra TITTL s.r.o.
Miesto práce: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Zahraničie ostatné
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Služby; Barman, Čašník, Chyžná, Cukrár, Kuchár, Recepčná, Sommeliér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
V závislosti od zaradenia, predmetu prac. zmluvy a krajiny výkonu povolania.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kuchár - príprava pokrmov studenej a teplej medzinárodnej kuchyne, kalkulácia, preberanie tovaru, prípravné a čistiace práce v rámci kuchyne.

Čašníčka - objednanie, poradenie, objednanie hostí, vynesenie jedál a nápojov, prípadné zúčtovanie, servis a prezentácia vína, debarasovanie..

Barmanka - príprava studených a teplých nápojov, cocktailov, objednanie hostí, zúčtovanie, udržiavanie baru v čistote, doplňovanie skladu, preberanie tovaru, inventúra atď.

Kozmetička a masérka - práca v hoteli, kompletná starostlivosť o pleť a poradenstvo, reflexno-relaxačné prípadne športové masáže.

Recepčný - práca v hoteli, front Desk a office, back office, rezervácie, audit, uzávierky, poradenstvo hosťom atď.

Cukrár/ka - vyučený profesionál pre prácu v hoteli alebo reštaurácii. Príprava múčnikov a dezertov medzinárodnej kuchyne.

Iné výhody:

Zabezpečená strava a ubytovanie u zamestnávateľa, 13.,14. plat, preplatenie dovolenky a sviatkov + prémie, sprepitné, nadčasy. Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne, zdravotné poistenie atď.).
Možnosť zabezpečenia dopravy našich kandidátov až na miesto výkonu zamestnania. Vrátenie daní. Možnosť využitia Fitness, Wellnes, zľavy na lanovky, Ski pasy atď. Zmluva priamo so zamestnávateľom. Umiestňujeme aj páry.

Informácie pre uchádzača:

Termín ukončenia je neurčitý aj dlhodobo záleží od typu odbytového strediska či je miesto sezónne alebo celoročné, ďalej od krajiny atď. Stačí vyplniť registráciu na našej stránke http://www.agency-tittl.com spolu s nahratým životopisom. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese erich.tittl @ agency-tittl.com a budete kontaktovaný agentúrou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Všeobecne požadované znalosti:

Nemecký jazyk je podmienka pre umiestnenie. Taliansky jazyk sa vyžaduje len u čašníčok, barmaniek, príp. recepčných ako doplnkový k nemčine v Taliansku. Znalosť PC na užívateľskej úrovni u recepčných na vyššej úrovni výhodou.Vodičský preukaz B výhodou, nie podmienkou.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme personálno- pracovno poradenská Agentúra TITTL s.r.o. ktorá Vám poskytne komplexné služby v oblasti sprostredkovania zamestnania, personálneho poradenstva,prac. povolenia a ubytovania v zahraničí na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania.
Krajiny do ktorých prevažne zamestnanie sprostredkovávame sú: Rakúsko,Švajčiarsko, Severné Taliansko- Südtirol a Nemecko a to hlavne pozície v oblasti Gastronómie. Tešíme sa na spoluprácu.

Oblasť pôsobenia:

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Adresa:

Agentúra TITTL s.r.o.
Na pažiti 41/930
Špačince
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Erich Tittl
Na pažiti 41, Špačince, 91951, Slovenská republika
Tel: 0948088812

Ďalšie ponuky spoločnosti