Buď pánom svojho času! Realitný maklér pre BeMi!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1800 - 5000 EUR
    Naša spoločnosť uplatňuje provízny systém odmeňovania.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do svojho tímu po celom Slovensku hľadáme kolegov, ktorí radi primajú nové výzvy a zmeny. Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má viac ako 20 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali.

Náplňou práce realitného makléra v našej spoločnosti je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom s čím Vám pomôže aj naše vlastné call centrum,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií,
- fotodokumentácia, 3D - vizualizácie nehnuteľností,
- administratívna práca v kancelárií; spravovanie svojho portfólia a jeho rozširovanie,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami,...

Benefity a ďalšie výhody:

BeMi realitná kancelária, ako jedna z mála hradí svojím maklérom náklady spojené s:

• kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia,
• výpočtovou technikou,
• náborovým softvérom,
• firemnými vizitkami,
• reklamnými plachtami,
• inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch,
• reklamnými predmetmi pre klientov,
• školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania,...

O NÁJDETE LEN U NÁS:
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atď. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a prehliadkam.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárie.

Všeobecne požadované znalosti:

Preto, aby ste u nás začali nepožadujeme veľa, no ak máte nasledovné znalosti, máte veľmi dobrý základ na budovanie úspešnej kariéry v našej spoločnosti:
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť,
- dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- MOTOROVÉ VOZIDLO.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B