VODIČ VZV / VODIČ NA RETRÁK , PICKER (skladník s NZV) UBYTOVANIE A DOPRAVA ZADARMO !!!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
picker s NZV - pickovanie, práca s ručným skenerom, práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, premiestňovanie, skladovanie, kontrola, balenie tovaru !
VZV/ retrak - zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom !

Práca na trojzmennej prevádzke.

Ubytovanie a doprava ZADARMO

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená zadarmo z uvedených zastávok:

- Šaľa, Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa - Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Galanta
- Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo,
- Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce

PONÚKAME KURZ VZV ZADARMO, preukaz nie je nutný !!

Ponúkaný plat

900 - 1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

Picker s NZV - základná hodinová mzda - 5,52€/hod brutto
Retrak - základná hodinová mzda - 6,02€/hod brutto
VZV - základná hodinová mzda - 5,35€/hod brutto

Benefity a ďalšie výhody

Mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
Nočný, víkendový príplatok podľa Zákonníka práce
Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy

Strava - hodnota stravného lístku - 4,50€ - bez zrážky

Termín nástupu do práce

od 11.7.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Iné znalosti

Skladové hospodárstvo

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre mladistvého