Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Nová reštaurácia McDonald's Triblavina -Plný/skrátený úväzok

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
PÚ/SPÚ

Pozícia / odvetvie

Obchod; Čašník, Hosteska

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

V McDonalde na Triblavine, ktorý sa nachádza na zjazde z diaľnice D1 na 18km - exit Bernolákovo si dokážeš popri škole nielen slušne zarobiť, ale aj stretnúť ľudí s rovnakou motiváciou a vôľou pracovať, ako máš ty. V prvom rade sme tu jedna veľká veselá kopa z rôznych kútov Slovenska, čiže diverzita humoru a dobrej nálady je rôznorodá ako všetky farby dúhy. Vždy sa tu poriadne namakáme, ale ako sa hovorí, práca šľachtí a môžeš si byť istý, že po poobednej šichte chutí kofola skoro tak dobre, ako po spravenej skúške.

Time manažment, zvládanie stresových situácií, rýchlosť, presnosť či zodpovednosť. Všetko, čo v budúcnosti využijete, sa dokážete naučiť u nás.

Upresnenie platových podmienok

* Prácu na trvalý pracovný pomer, čiže dochvíľnosť, zodpovednosť, vzájomný rešpekt a chuť do práce.

* Fyzickú odolnosť, ktorá sa Vám počas našich obedov určite hodí.

* Lojalitu, vďaka ktorej sa dokážete stať neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý bez Vás nikdy nebude fungovať na 100%.

* Každá skúsenosť s prácou v gastre je vítaná, ale nie vyžadovaná.

* Keďže sa jedná o diaľničnú reštauráciu je nutnosť dopravy autom.

Benefity a ďalšie výhody

* 1145€/mes. s možnosťou rýchleho a rôznorodého kariérneho rastu s postupným zvyšovaním Vášho platu v novej a modernej reštaurácií iba pár kilometrov od Bratislavy.

* Finančné príplatky ku každej odpracovanej hodine cez noc 1,43€ (22:00-6:00), v sobotu 1,79€, v nedeľu 3,58€ a cez sviatok 100% príplatok.

* 50% zľava na jedlo z našej ponuky.

* Ak nám odporučíte Vášho známeho/kamaráta/člena rodiny, ktorý u nás odrobí 360 hodín, získate odmenu 100€.

* Multisport karta so zľavneným vstupom do fitnes centra alebo plavárne.

* Elektronická Benefit karta s platnosťou vo všetkých prevádzkach na Slovensku.

* Finančné odmeny za ocenenie „zamestnanec mesiaca“ a „zamestnanec roka“.

* Pravidelné motivačné akcie vždy „na účet podniku“.

* Príspevok na dopravu od 40€ až po 80€ mesačne.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás ponuka zaujala a našli ste sa v tomto inzeráte, tak sa nám určite ozvite a dohodneme si stretnutie, na ktorom spoločne zistíme, či si budeme rozumieť. Pretože my veríme, že áno!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

* Budete súčasťou prepracovaného systému prípravy kvalitného jedla a pohostinnosti, aký nikde inde nenájdete.

* Budete pracovať v koordinovanom tíme ľudí, ktorí neustále spolu kooperujú na tej najvyššej úrovni.

* Budete sa starať o našich zákazníkov tak dobre, že práve kvôli Vám nás budú navštevovať častejšie a odchádzať spokojní.

* Budete pracovať vo firme, ktorá vždy kládla a vždy bude klásť svojich zamestnancov na prvé miesto.

* Zistíte, že práca v McDonald's je úplne o niečom inom, ako ste si doteraz mysleli.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.