Inžinier Logistiky

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Poprad; Poprad
    Poprad

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - príprava logistických stratégií alebo koncepčných návrhov výrobných zariadení
    - vyhodnocovanie efektivity súčasných alebo budúcich logistických procesov
    - vypracovávanie špecifikácií pre zariadenia, nástroje, usporiadanie zariadení
    - potreba identifikovať logistické príležitosti na zníženie nákladov alebo zlepšenie procesov
    - komunikácia s interným aj externým prostredím, aby sa identifikovali príležitosti na zvýšenie efektívnosti, zníženie nákladov alebo poskytovanie služieb
    - príprava a kontrola dokumentácie o automatizovanej logistike alebo vykazovaní údajov o údržbe alebo manažérskych informačných systémoch
    - identifikácia alebo vytváranie obchodných pravidiel alebo štandardných prevádzkových postupov na zefektívnenie prevádzkového procesu
    - vykonávanie logistických štúdií alebo analýz, ako sú časové štúdie, analýzy s nulovou základňou, analýzy rýchlosti, sieťové analýzy, analýzy tokových ciest alebo analýzy dodávateľského reťazca
    - analyzovanie a interpretácia logistických údajov, zahŕňajúce služby zákazníkom, prognózy, obstarávanie, výrobu, inventár, prepravu alebo skladovanie
    - poskytovanie logistickej technológie alebo informácií na efektívnu a efektívnu podporu výroby alebo služby produktov, zariadení alebo systémov
    - vyhodnocovanie použitia technológie sledovania zásob, webového skladového softvéru alebo inteligentných dopravníkových systémov na maximalizáciu efektivity závodu alebo distribučného centra
    - vyvíjanie logistických metrík, nástrojov internej analýzy alebo kľúčových ukazovateľov výkonnosti pre obchodné jednotky.

    Ponúkaný plat

    2000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    konečná výška platu závisí od skúseností a predpokladov kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    - Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného cestovného.
    - Ročná odmena na základe splnenia stanovených cieľov do výšky 14% ročného platu.
    - Nadštandardne dotovaná strava v závodnej jedálni
    - Možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    1.9.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - prax v oblasti logistika vo výrobnej spoločnosti je podmienkou
    - komunikácia v anglickom jazyku na veľmi dobre úrovni
    - znalosť práce v MS Office a SAP

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E