#TsmeMy

    Junior PHP Developer

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš naštartovať svoju kariéru programátora? Chceš spolupracovať na rôznych projektoch a mať možnosť učiť sa a získať know-how od skúsených kolegov?  Chcel by si pracovať na dizajnovaní a následnej implementácii aplikácie moderným spôsobom? Chcel by si vidieť ako sa realizujú požiadavky end-to-end?

    Ak si aspoň na jednu z vyššie uvedených otázok odpovedal/a “ÁNO“, si na tom správnom mieste. Ako súčasť BI Superiority squadu, ktorý má na starosti business intelligence a vývoj internej agentskej aplikácie, dostaneš priestor spolupracovať priamo s businessom a realizovať tak svoje postrehy a nápady na konkrétnych projektoch použitia v rámci webovej aplikácie.

     Tvojou hlavnou úlohou bude:

    • spoločne s tímom kolegov pracovať na full stack development úlohách aplikácie zameranej na podporu predajných aktivít predajcov (PHP, jQuery)
    • implementovať zmeny v našej aplikácii (súvisiace s novými produktovými rodinami, zmenami odmeňovacích schém predajcov)
    • spolupracovať s interným zákazníkom - prednými líniami
    • spolupracovať na projektoch zameraných na implementáciu úplne nových modulov aplikácie
    • Spolupracovať na navrhovaní dátovej logiky, štruktúry a prepojenia dát na zdrojové systémy aplikácie

     Hľadáme kandidáta s:

    • logickým a analytickým uvažovaním
    • prirodzenou zvedavosťou a proaktivitou
    • chuťou učiť sa nové veci
    • základnými skúsenosťami s návrhom dátových modelov
    • základnou znalosťou SQL (MySQL), PHP (>= 5.6), jQuery
    • základnou znalosťou Bootstrap frameworku
    • základnými skúsenosťami s UI/UX dizajnom
    • základnou znalosťou REST a SOAP
    • znalosťou pSQL (Oracle) je výhodou
    • základnou znalosťou Microsoft Power Bi (výhodou)

     Čo Ti ponúkame:

    • Smartphone: Vyber si telefón a získaj naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátuj neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 60:40
    • Relaxuj so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne Ti nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbaj o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň
    • Telekom zľavy: Využi znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Uži si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Športuj alebo relaxuj so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte

     Informácie o výberovom konaní

    Zaujala Vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1300 - 1300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!