custom-banner

Obsadzujeme pozíciu údržbára výrobných liniek

25.06.2022 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Agátová
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Výroba; Inžinier údržby
Ponúkaný plat (základná mzda): 7,30 EUR/hod.
7,30 €/ hod + príplatky a bonusy/ priemerný zárobok 1350 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* údržba výrobných liniek a zariadení
* prestavba výrobných liniek pri zmene výroby
* vykonávanie plánovaných kontrol výrobných liniek
* denné kontroly stavu výrobných liniek a zariadení
* dodržiavanie BOZP
* spolupráca pri inštalovaní nových zariadení

Benefity a ďalšie výhody:

* po 1- 3 mesiacoch sa môžeš zaradiť do skupiny interných zamestnancov
* po skúšobnej lehote a úspešnom zaškolení, automatické navýšenie základnej mzdy
* finančný príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

* vzdelanie v technickom odbore
* minimálne 2 roky praxe údržbára výrobných zariadení
* ochota pracovať na zmeny
* technické myslenie