Operátor galvanizačnej linky - Rotterdam / Uttrecht

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    15 - 19 EUR
    Pracovný čas: 2 smeny - 6:00 - 14:30 / 14:30 - 23:00
    Možnosť pracovať nadčas!
    Plat na hodinu : 14,82€ / brutto
    Plat za nadčasové hod. : 19.50€ / brutto
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce :

Práca pozostáva predovšetkým z fyzickej práce - „zavesenia“ hliníkových alebo oceľových komponentov pred ponorením do zinkovacieho kúpeľa.

Súčasťou práce je aj obsluha malej flexibilnej brúsky alebo leštičky, ako aj rôzne drobné operácie na linke.

Benefity a ďalšie výhody:

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B