Vaša práca
je naším poslaním.

Vodič VZV / Retrak s platom až 1250 € ! Doprava alebo ubytovanie zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca v logistických a skladových priestoroch závodu:

- podľa objednávky zákazníka výber položiek a ukladanie položiek do pracovnej oblasti

- zaobchádzanie s materiálom a komponentami v sklade alebo na výrobnej linke

- vykladanie a skladovanie materiálu na vopred určené miesto v sklade

- práca so skenerom

- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, ktoré určujú čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované

- udržiavanie poriadnu na pracovisku

- dodržiavanie pracovných postupov a smerníc

Upresnenie platových podmienok

1040€ (nástupný plat) + 5-15% bonus + zákonné príplatky + príplatky za nadčas + stravné lístky v hodnote 4,5€

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda od 1040€ (podľa typu VZV) mesačné bonusy: 1. mesiac 5 % 2. mesiac 10 % 3. mesiac až 15 %
- stravné hradené nad rámec zákona v hodnote 4,5€ zdarma zabezpečená doprava zo širokého okolia: Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta a ďalšie.
Poprípade finančný príspevok na dopravu.
Možnosť čerpania záloh
Možnosť zabezpečenia ubytovania

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Preukaz VZV
Manuálna zručnosť
Schopnosť tímovej práce
Zodpovednosť Flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie