Vodič VZV - iba denná zmena s príspevkom na dopravu

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Malacky
Lozorno P3 Logistic Parks

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vodič VZV W1- vykládka a nakládka kamiónov, manipulácia v v sklade s paletami ND
Vodič VZV G obsluha vertikálneho zakladača

Ranná (8 hod) zmena s rôznym nástupom: 06:00 - 14:30; 08:00 - 16:30 a 10:30 - 19:00
Zamestnanec nastupuje na všetky časy, nie je možné si vybrať čas, nástup na zmenu určuje zamestnávateľ

Ponúkaný plat

1007 - 1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

1007€ + Výkonnostná prémia do výšky 200€/ mesiac + 80€ dochádzková odmena spolu brutto mzda (1130 EUR/ mesiac) - mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok 100% priemernej hod. mzdy - príspevok lna DDS - 13 plat
-príspevok na dopravu 50€/mesiac

Benefity a ďalšie výhody

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?
 pracovná zmluva
 na pracovisku spoločná jedáleň/bez vydaja teplého jedla/stravné v hodnote 4,50€
 bezplatná právna poradňa
 bezúročné MIKRO-pôžičky
 sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
 celodenná starostlivosť koordinátorom

Termín nástupu do práce

od 24.6.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

zaslanie CV
vlastna doprava s príspevkom zamestnavateľa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Dochvíľnosť, manuálnu zručnosť, gramotnosť, bezkonfliktnosť, ovládanie prace s ručným skenerom, ovládanie PC
VZV ..druh W1 , G

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupiny: B, B1