Posledné voľne miesta v sklade -operátor logistiky iba denná zmena s príspevkom na vlastnú dopravu

EPF Group, a.s.24.04.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Malacky
Lozorno P3 Logistic Parks

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Manipulácia s tovarom v sklade ND
- príprava na expedíciu na základe Expedičných listov
- kontrola dodacieho tovaru na základe Dodacieho listu
PRáCA VHODNá AJ PRE žENY

Ranná (8 hod) zmena s rôznym nástupom: 06:00 - 14:30; 08:00 - 16:30 a 10:30 - 19:00
Zamestnanec nastupuje na všetky časy, nie je možné si vybrať čas, nástup na zmenu určuje zamestnávateľ

Ponúkaný plat

990 EUR

Upresnenie platových podmienok

990€ + Výkonnostná prémia do výšky 200€/ mesiac + 80€ dochádzková odmena spolu brutto mzda (1130 EUR/ mesiac) - mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok 100% priemernej hod. mzdy - príspevok lna DDS - 13 plat
-príspevok na dopravu 50€/mesiac

Benefity a ďalšie výhody

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?
 pracovná zmluva
 na pracovisku spoločná jedáleň/bez vydaja teplého jedla/stravné v hodnote
5,85 €
 bezplatná právna poradňa
 bezúročné MIKRO-pôžičky
 sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
 celodenná starostlivosť koordinátorom

možnosť ubytovania cca 202 €/mesiac

Termín nástupu do práce

od 15.4.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

zaslanie CV
vlastna doprava s príspevkom zamestnavateľa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Dochvíľnosť, manuálnu zručnosť, gramotnosť, bezkonfliktnosť, ovládanie prace s ručným skenerom, ovládanie PC

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupiny: B, B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Adresa

EPF Group, a.s.
Jašíkova 2
82103 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Eva Križovenská
Jašíkova 2, Bratislava, 82103, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048

Reaguj na ponuku