Máš elektrotechnické vzdelanie? Prijmeme ťa na pozíciu - Change Over Technika - technik výroby LCD televízorov do NITRY. Nástup HNEĎ! (aj ubytovanie)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Popis pracovnej pozície - Change over technik - technik vo výrobe LCD Televízorov

Náplň práce:

* nadstavovanie zariadení na výrobných linkách podľa daného manuálu
* realizácia a evidencia údržby zariadení
* výroba zariadení pre výrobné linky z priemyselného profilu

Práca na 8 hodín v 2-zmennej prevádzke
Nočné zmeny nie sú a ani nebudú, pretože firma pracuje stabilne v 2-zmennej prevádzke na danom úseku výroby

Priama registrácia k obsadeniu pozície a doplnenie potrebných informácií:

0908961969 - Mgr. Mia Valentíny, PhD. - Náborová kancelária Nitra
0800500502 - Bezplatná linka - Náborová kancelária Nitra

Ponúkaný plat

869 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzdové podmienky (brutto)
869 EUR/mesiac
Mzdové podmienky: 869€ základná zložka (prvé 3mesiace – potom sa navyšuje na 922€) 125€ dochádzková prémia 55€ výkonnostný bonus -------------------------- 1049€ spolu hrubá mzda.

Benefity a ďalšie výhody

- pracovný pomer na plný úväzok
- možnosť ubytovania - len za 1,50€ za odspanú noc
- možnosť čerpania záloh vo výške 50€ za každý plne odpracovaný týždeň
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v elektrotechnickom priemysle
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadovaná stredná škola - elektrotechnická, elektrovyhláška nie je potrebná

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno