Montér - pozícia aj pre juniorov/absolventov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Západné Slovensko
    Slovensko-Rakúske pohraničie
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 - 1400 EUR
    1 100 - 1 400 EUR/mesiac
    + výkonnostné odmeny (100 - 300 Eur) Mzda a ostatné benefity budú dohodnuté v závislosti od pracovnej skúsenosti, zručnosti, vzdelania, prístupu k práci a typu pracovného úväzku.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do nášho odborného tímu hľadáme zručného a spoľahlivého kolegu/kolegov.
Popis pracovnej zodpovednosti:
• montáž vykurovania, chladenia, rekuperácií, tepelných čerpadiel, plynových kotlov, vody a kanalizácií,
• príprava inštalácií,
• a ďalšie jednoduché stavebné práce podľa pokynu vedúceho.

Práca vyžaduje cestovanie, to znamená denný výjazd ku klientom (vo väčšine na Západné Slovensko).

Ak nie si vyučený v odbore, stačí, ak máš chuť poctivo pracovať v oblasti vykurovania, ak sa chceš vzdelávať a posunúť sa ďalej.

Ak nie si si istý a nevieš si predstaviť pracovný deň montéra, tak mi Ti dáme možnosť si ho vyskúšať ešte pred nástupom do práce. Okrem toho, Ti predstavíme náš tím, ukážeme Ti pracovné prostredie a reálny pracovný postup.

Benefity a ďalšie výhody:

• Zázemie silnej stabilnej spoločnosti
• príjemný dynamický kolektív
• spoločnosť, ktorej záleží na ochrane životného prostredia
• najmodernejšie ekologické technológie
• jednozmenná prevádzka cez pracovný týždeň
• práca s najmodernejším pracovným náradím
• školenia a certifikáty.

Od začiatku od nástupu na pozíciu sa budeš môcť spoľahnúť na kolegov a priame odborné vedenie, aby si mal šancu stať sa špičkovým odborníkom v tejto oblasti.

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, zašli nám svoj životopis.
Každý životopis dôkladne zvážime.

Pre viac informácií navštívte náš web: https://www.geotherm.sk

Všeobecne požadované znalosti:

Odborné predpoklady:
• manuálna zručnosť
• technické a logické myslenie.

Osobné predpoklady:
• tímový a aktívny prístup k práci
• samostatnosť po zaškolení
• spoľahlivosť a čestnosť
• ochota, precíznosť a zodpovednosť
• chuť pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno