custom-banner

IT Project Manager (Ref. č.: 1-15-40442)

21.06.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2800 - 4000 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do globálnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti poskytovania technologických inovácií hľadáme skúseného IT projektového manažéra, ktorý by sa rád podieľal na medzinárodných projektoch zameraných na softvérový vývoj v oblasti poisťovníctva.

Náplň práce:
- zastrešenie medzinárodných projektov vo všetkých fázach životného cyklu
- dohliadanie na plnenie cieľov jednotlivých častí projektu
- zastrešovanie komplexnej komunikácie so zákazníkom
- monitoring a riadenie rizík projektu
- vypracovanie a priebežné aktualizovanie projektovej dokumentácie spolu s kapacitným a finančným plánom projektu

Benefity a ďalšie výhody:

- variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov
- dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
- sick days
- home office
- príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
- vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
- jazykové kurzy
- Multisport karta
- voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
- partnerské zľavy a iné

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosti na pozícii IT Projektového manažéra min. 3 roky spolu s predchádzajúcimi skúsenosťami na pozícii Scrum Mastra/Product Ownera ALEBO 5 rokov skúseností na pozícii IT Projektového manažéra
- relevantné skúseností s projektami zameranými na SW vývoj
- skúsenosti s dodávaním riešením od A-Z
- aktívna znalosť angličtiny na úrovni B2