Inžinier kvality

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Trenčín; Trenčín
    Trenčín

    Pozícia / odvetvie

    Automobilový priemysel; Kontrolór

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Kontrola kvality dielov v sérovej výrobe
    • Štatistické vyhodnotenie procesov vo výrobe ( SPC, krátkodobé, dlhodobé, Cpk, Cmk, prípadne iné v zmysle požiadavky )
    • Správa, evidencia a kontrola meracích prostriedkov, kalibrov vo výrobe / Spolupráca pri zabezpečení externej kalibrácie
    • Školenia pracovníkov z pohľadu kvality vo výrobe
    • Tvorba dokumentácie z pohľadu kvality / FMEA (moderátor),
    Plán kontroly ( PLP ) , Skúšobné prip. pracovné návody, a pod.
    • Štatistického vyhodnotenia procesov / analýza vo výrobe
    • Vzorkovanie ( EMPB ) pre zákazníkov v automobilovom / elektrotechnickom priemysle
    • Riešení reklamácii od zákazníka / interná analýza / definovanie nápravných opatrení v spolupráci s oddeleniami firmy, koordinácia aktivít / 8D správa na zákazníka
    • Komunikácia a riešenie reklamácii s dodávateľmi
    • Príprava a zabezpečenie externých auditov zákazníka

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    ďalšie zložky mzdy v závislosti od skúseností uchádzača

    Benefity a ďalšie výhody

    • naštandardné finančné ohodnotenie
    • stabilná firmné prostredie
    • vhodné pre inžinierov kvality - junior ( odborný rast )

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    30.9.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - prax v odbore min 3 roky,
    - analytické myslenie,
    - pracovanie v kolektíve.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E