Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponuka jednoduchej práce na pozíciu operátor/ka výroby. Plat 1020€/mesiac. Poskytnutie ubytovania/ dopravy zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž svetlometov

- Kontrola kvality jednotlivých dielov

- Kontrola funkčnosti hotových výrobkov

- Balenie produktov v súlade s požiadavkami zákazníka

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 810 € (po 6. mesiacoch 860 €) + Variabilná zložka mzdy 15% + Príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- Bezpečné a čisté pracovné prostredie
- Práca vhodná aj pre ženy a šikovných absolventov
- 15% variabilný bonus
- Ročné bonusy vo výške 1300€
- Doprava do práce a z práce ZDARMA
- Ubytovanie ZDARMA
- Strava len za 0,69€
- Poskytnutie týždenných záloh
- Možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť

- Dobrý zdravotný stav

- Zodpovedný prístup k práci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie