VEDÚCA RECEPCIE s ubytovaním od 1000 EUR

20.06.2022 EG INVEST s.r.o.

Miesto práce: Grand Hotel Sergijo Residence**** superior,luxury boutique hotel,Piešťany-pri jazere Slňava a Wake Soul Beach
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Žilinský kraj; Senec; Dubnica nad Váhom, Galanta, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Asistent, Event manager, Front desk manažér, Office manažér, Prevádzkový manažér, Recepčná, Vedúci prevádzky, Vedúci prevádzky, vedúci predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1100 EUR
Plat fix + % z tržieb a tringelty. Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu v medzinárodnej skupine, kde je hotel členom..skupiny Small Elegant Hotels USA.
Pracuje sa 2 dni,2 dni volna ,spolu 15 smien v mesiaci!
Termín nástupu do práce: od 15.7.2022
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2022
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame voľnú pracovnú pozíciu recepčnej. Rozširujeme tím o záujemcov o prácu v luxusnom menšom butikovom hoteli s 25 ročnou tradíciou. Hotel bol finalistom medzinárodnej súťaže International Hospitality Award a patrí k najkrajším hotelom v okolí. Recepčná má na starosti ubytovanie, odubytovanie hostí, vybavovanie rezervácii. Práca s najlepšími online programami.

Benefity a ďalšie výhody:

Motivačne platobné podmienky/možnosť záloh týždenne! Vynikajúci tím, príjemné pracovné prostredie luxusného hotela. Príspevok na dovolenku, strava pri celodennej zmene až 3x denne! Možnosť ubytovania.

Prosím, žiadosť so životopisom a prehľadom praxe zasielajte na adresu email alebo kliknite na Reagovať na ponuku, alebo volajte 0903-312651.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Anglicky alebo nemecky jazyk
Praca s PC.,internetom
Komunikativnosť,rychlosť a prijemné kultivované vystupovanie!