Vedúca sestra-Neurologické oddelenie-Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Vrchná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s. vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície: ,, Vedúca sestra" na Oddelenie neurológie.  Náplň práce a zodpovednosti:  * výkon špecializovaných pracovných činností podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia  * riadenie, plánovanie, organizovanie a kontrola plnenia strategických a operatívnych cieľov pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti príslušnej odbornosti * koordinácia ošetrovateľskej starostlivosti v súlade s rozhodnutiami o liečebnom postupe * aplikácia nových ošetrovateľských postupov pri dodržaní princípov a rozvoj odbornej činnosti oddelenia

Ponúkaný plat

1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a. s. ponúka okrem atraktívneho pracovného prostredia :
- dôkladné zaškolenie v tíme;
- benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom;
- jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel;
- priateľský kolektív a rodinnú atmosféru.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zoznam požadovaných dokladov:
- Písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
- Profesijný štruktúrovaný životopis
- Kópie diplomov o dosiahnutom vzdelaní a o získanej špecializácii
- Čestné vyhlásenie o dĺžke odbornej praxe
- Potvrdenie o registrácii v Registri sestier a pôrodných asistentiek
- Priložený súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel evidencie a spracovania osobných údajov
- Výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace Termín podania žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokladmi je najneskôr do 15.07.2022 . Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke alebo dátum podania na sekretariáte riaditeľstva Svet zdravia Nemocnice Topoľčany, a.s.. Miesto podania žiadosti: Písomne na adresu Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s., Pavlovova 17, 95520 Topoľčany; osobne na sekretariáte riaditeľstva Svetu zdravia Nemocnice Topoľčany, a.s. alebo e-mailovou formou na adresu: email Poznámka: Uchádzač si na výberové konanie pripraví koncepciu rozvoja neurologického oddelenia v strednodobom horizonte. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Riadenie a motivácia ľudí

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie