Kariéra EXPO

Prepravy lodných kontajnerov v rámci SK a okolitých EÚ štátov

16.08.2022 A.R.P.I., spol. s r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Vodič kamiónovej prepravy
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca je od pondelka do piatka, víkendy sú voľné.
Nenáročná práca, týka sa vyslovene iba šoférovania, nakoľko sa vodič nemôže zúčastňovať nakládok a vykládok, preto je vhodná aj pre dôchodcov a starších vodičov.
Moderný a vynovený vozový park.

Benefity a ďalšie výhody:

Slušne finančne ohodnotená práca.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: CE
Vhodné pre občana z Ukrajiny: Áno